neron eRozrys

 

Lider w branży oprogramowania dla meblarstwa.

 

Internetowy system do składania zleceń na cięcie i okleinowanie formatek meblowych.

Dane w sposób automatyczny zostają przetworzone w docelowy rozkrój arkusza płyty z informacją zwrotną o liczbie płyt, metrach kwadratowych zamówionego materiału, metrach kwadratowych odpadu, metrach bieżących cięcia, ilości okleiny użytej do realizacji zlecenia wraz z wyceną całości zlecenia. 

Moduł Zamówienia CNC

Moduł polecany tym hurtowniom, które posiadają maszyny CNC umożliwiające świadczenie takich usług jak skosy, łuki, zaoblenia, wycinanie narożników, frezowanie kieszeni pod uchwyty, etc. System optymalizuje rozkrój tak wprowadzonych formatek, a z chwilą złożenia zamówienia generowane są pliki sterujące centrami obróbczymi.

 

Moduł Poczta wewnętrzna

Poczta wewnętrzna pomiędzy użytkownikami a administratorem systemu.

 

Moduł Reklamy

Moduł reklam, pozwalający na umieszczanie reklam i ogłoszeń w postaci bannerów na głównej stronie neron eRozrys. Pozwala to na szybszy zwrot z inwestycji zakupionego oprogramowania poprzez sprzedaż miejsca na popularnym portalu.

 

Moduł Zaawansowany cennik

Moduł pozwala na budowanie szczegółowych warunków cenowych dla każdego z Klientów poprzez konfiguracje takich wartości jak cena za metr cięcia, cena za metr okleinowania, rabat na płyty, rabat na okliny, rabat na metr bieżący okleiny poszczególnych grubości.

 

Moduł ePłatności

Moduł pozwala użytkownikowi (stolarzowi) wybrać metodę płatności: przy odbiorze zlecenia albo poprzez przekierowanie na Bank użytkownika i dokonanie przelewu internetowego.

 

 

  

Jakie korzyści daje firmie system neron eRozrys?

 •    

  Firma otwarta 24h na dobę

  Wdrożenie systemu neron eRozrys daje firmom możliwość obsługi swoich Klientów w dowolnym czasie, również poza godzinami otwarcia zakładu. Możliwe jest to dzięki obsłudze  neron eRozrys przez Internet.

 •   

  Firma nowoczesna i oszczędna

  neron eRozrys wyznaczył nowe standardy usług w branży meblarskiej. Wdrożenie tak innowacyjnego rozwiązania pozwala na oszczędność czasu ręcznej pracy ludzkiej, zmniejszenie kosztów produkcji oraz skrócenie czasu realizacji zlecenia.

 •   

  Firma konkurencyjna

  W dobie Internetu zmalało znaczenie fizycznej odległości pomiędzy firmą a Klientem, dominuje zaś konkurencyjna cena i czas dostarczenia produktu lub usługi. Korzystanie z  neron eRozrys  daje te efekty natychmiast: obniża cenę i skraca czas realizacji zlecenia, co pozwala firmie konkurować na rynku.

Statystyki systemu neron eRozrys

około 100
wdrożeń
kilkaset
składanych zleceń tygodniowo
ponad tysiąc
stolarzy zlecających usługi
 

 

Jak prosto skorzystać z neron eRozrys?

Hurtownia meblowa

 • Jest właścicielem systemu neron eRozrys. Oddaje go do dyspozycji swoim Klientom z poziomu własnej strony internetowej.
 • Jako administrator systemu akceptuje w neron eRozrys zgłoszenia rejestracyjne Klientów i przydziela Im dostęp do funkcjonalności systemu.
 • Wspólnie ze specjalistami neronIT konfiguruje system według swoich potrzeb. W szczególności definiuje materiały, ich wymiary oraz ceny.
 • Realizuje zamówione przez system usługi dla Klienta.
 • Dokonuje analizy potrzeb swoich Klientów w szczególności ilości zleceń, materiałów oraz ich wpływu na zakup usług.
 • Ma możliwości dalszego rozwoju np. w oparciu o Produkcję 3D lub sklep internetowy.

 

Kup erozrys

Stolarz

 • Za pośrednictwem strony internetowej hurtowni meblowej jest Użytkownikiem systemu.
 • Dokonuje rejestracji w neron eRozrys
 • Po zalogowaniu tworzy zlecenie na cięcie i okleinowanie formatek meblowych, wypełniając prosty i intuicyjny formularz. 
 • System optymalizuje, wycenia zlecenie oraz podaje wszystkie szczegóły cięcia, okleinowania wraz z ceną usługi. Użytkownik bez ponoszenia kosztów może wielokrotnie zmieniać parametry swojego zlecenia.
 • Po osiągnięciu zadawalającego efektu, Użytkownik realizuje zlecenie składając odpowiednią dyspozycję w systemie neron eRozrys.

 

Skorzystaj z eRozrys  mapa Klientów

 

 

 

 

Klienci potwierdzają, że koszt zakupu neron eRozrys zwraca się w okresie od 2 do 4 miesięcy

 

Umów się na prezentację systemu

 

 

Firmom korzystającym już z oprogramowania neron eRozrys polecamy:

 

systemy 3D
(od wizualizacji do produkcji)
zarządzanie produkcją
(Obieg zleceń produkcyjnych)
kompleksowa informatyzacja
(obsługa wszystkich procesów firmy poprzez system klasy ERP)