neron Garderoby 3D

Jest internetowym systemem umożliwiającym trójwymiarową wizualizację szaf przesuwnych lub garderób. System pozwala na dowolną konfigurację szaf wraz z zastosowaniem bibliotek znanych producentów, a następnie przesłanie projektu do produkcji.

Zamodelowane szafy/garderoby dzięki integracji z systemem CAD/CAM są konwertowane na pliki sterujące maszynami typu piła panelowa oraz centrum obróbcze. Dzięki temu gotowe meble powstające w przeglądarce internetowej są automatycznie gotowe do produkcji.

 

 

 

 

  

Korzyści płynące z wykorzystania systemu neron Garderoby 3D 

 •   


  Firma otwarta 24h na dobę

  Dla Użytkownika znajdującego się w dowolnym miejscu świata, dzięki wdrożonemu systemowi neron Garderoby 3D, kontakt pomiędzy nim a producentem jest bardzo łatwy. Może odbywać się w dowolnym momencie.

 •     


  Firma nowoczesna

  neron Garderoby 3D jest rozwiązaniem trójwymiarowym, dostępnym za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Wykorzystanie neron Garderoby 3D nie wymaga od Użytkownika, ani od Producenta mebli nakładów na infrastrukturę informatyczną. 

 •   


  Firma konkurencyjna

  W dobie Internetu zmalało znaczenie odległości terytorialnej pomiędzy firmą a Klientami. Obecnie zamawianie towarów i usług na duże odległości nie stanowi problemu. Klienci wykorzystujący system neron Garderoby 3D mają już dziś możliwość pozyskiwania Klientów z dowolnego regionu kraju i zagranicy.

Komu dedykowany jest neron Garderoby 3D i co potrafi?

 

System przeznaczony jest dla architektów oraz montażystów szaf przesuwnych oraz garderób. Pozwala na projektowanie pomieszczeń oraz umieszczanie w nich sparametryzowanych zestawów mebli. Meble dostępne są w gamie kolorystycznej oraz konfiguracji akcesoriów oferowanych przez firmę i dostępnych na stanach magazynowych.

Projekty mebli są dekomponowane na elementy składowe. System automatycznie przetwarza je na formatki meblowe oraz listę elementów do optymalizacji.

Moduł obsługi maszyn CNC generuje operacje technologiczne na poszczególnych formatkach, a w komunikacji z modułem sprzedażowym systemu  generowana jest lista akcesoriów oraz cennik zaprojektowanych przez użytkownika mebli.

Na podstawie tak złożonego zlecenia Klient otrzymuje w pełni zautomatyzowaną informację zwrotną o cenie i terminie wykonania zlecenia. 

 

 

 

 

Firmom korzystającym już z oprogramowania neron Garderoby 3D polecamy:

 

ZLECEnia NA CIĘCIE I OKLEINOWANIE FORMATEK MEBLOWYCH PRZEZ INTERNET 
ZARZĄDZANIe PRODUKCJĄ
(OBIEG ZLECEŃ PRODUKCYJNYCH)
KOMPLEKSOWa INFORMATYZACJa
(OBSŁUGA WSZYSTKICH PROCESÓW FIRMY POPRZEZ SYSTEM KLASY ERP)