neron Konfigurator 3D

Jest systemem umożliwiającym efektowne zaprezentowanie produktów firmy w Internecie w oparciu o technologię 3D.

neron Konfigurator 3D jest doskonałym uzupełnieniem oferty handlowej przedsiębiorstwa. Prezentacja produktów w przestrzeni 3D, sprawia, że oferta firmy jest bardziej atrakcyjna, a samo przedsiębiorstwo postrzegane jest jako nowoczesne i przyjazne nowym technologiom.

 

 

 

 

  

Korzyści płynące z wykorzystania systemu neron Konfigurator 3D 

 •   
    

  Firma sprzedająca 24h na dobę

  Dla każdego Klienta niezwykle istotna jest odpowiednio dobrana oferta. Oprócz produktu, Klient kupuje jakość i profesjonalizm, co daje mu poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia. Dzięki neron Konfigurator 3D oferta firmy wkracza w nowy wymiar.

 •   
    

  Firma nowoczesna

  neron Konfigurator 3D jest rozwiązaniem trójwymiarowym, dostępnym za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Wykorzystanie neron Konfigurator 3D nie wymaga ani od Użytkownika, ani od firmy nakładów na infrastrukturę informatyczną. 


 •   

  Firma konkurencyjna

  W dobie Internetu zmalało znaczenie odległości terytorialnej firmy względem Klientów. Dziś zamawianie towarów i usług na duże odległości nie stanowi problemu. Klienci wykorzystujący system neron Konfigurator 3D mają już dziś możliwość pozyskiwania Kontrahentów z dowolnego regionu kraju i zagranicy.

Komu dedykowany jest neron Konfigurator 3D?

 

System przeznaczony jest przedsiębiorstwom, które chcą wyróżnić swoją ofertę na tle konkurencji. Przedsiębiorstwom, których celem jest dostarczanie produktów nie tylko w najniższej cenie, ale przede wszystkim w doskonałej jakości. Dzięki neron Konfigurator 3D jakość produktów jest widoczna na ekranie komputera.

 

 

 

Firmom korzystającym już z oprogramowania neron Konfigurator 3D polecamy:

 

ZARZĄDZANIe RELACJAMI Z KLIENTAMI
ZARZĄDZANIe PRODUKCJĄ
(OBIEG ZLECEŃ PRODUKCYJNYCH)
KOMPLEKSOWa INFORMATYZACJa
(OBSŁUGA WSZYSTKICH PROCESÓW FIRMY POPRZEZ SYSTEM KLASY ERP)