neron Kreator Mebli

Jest internetowym rozwiązaniem przeznaczonym dla producentów mebli, którzy realizują zlecenia na rozkrój i nawiercanie płyty meblowej w oparciu o sparametryzowany katalog mebli skrzyniowych. neron Kreator Mebli może zostać wdrożony również w wersji dla odbiorców detalicznych.

 

 

 

neron Kreator Mebli umożliwia w kilku krokach konfigurację zestawu mebli kuchennych, począwszy od rodzaju szafki, jej gabarytów, materiałów z których ma być wykonana, na okuciach i otworach montażowych kończąc.    

 

 

 

  

Korzyści płynące z wykorzystania systemu neron Kreator Mebli 

 •     

  Nieograniczony w czasie dostep do informacji

  „Czas to pieniądz” - każdy przedsiębiorca doskonale zna tę maksymę. Dlatego tak ważne jest by oprogramowanie było dostępne dla Klienta bez względu na porę dnia i nocy. Dzięki nowoczesnym technologiom, neron Kreator Mebli dostępny jest przez 24 godziny na dobę    w Internecie.

 •        
    
  Prostota użytkowania

  Wystarczy tylko kilka intuicyjnych kliknięć, by uzyskać oczekiwany przez użytkownika efekt. Na wygodne w użyciu narzędzie składają się: wizualne podpowiedzi oraz obsługa systemu przy wykorzystaniu suwaków.

 •       

  Integracja z maszynami 

  Przesłane do realizacji zamówienie użytkownika, trafia na listę wszystkich złożonych zamówień. O złożeniu zamówienia powiadamiany jest administrator systemu. System automatycznie przygotowuje pliki do optymalizatora oraz do centrów obróbczych. 

 

Firmom korzystającym już z oprogramowania neron Kreator Mebli polecamy:

 

 

SYSTEM 3D 
(OD WIZUALIZACJI DO PRODUKCJI)
 ZARZĄDZANIe PRODUKCJĄ
(OBIEG ZLECEŃ PRODUKCYJNYCH)
KOMPLEKSOWa INFORMATYZACJa
(OBSŁUGA WSZYSTKICH PROCESÓW FIRMY POPRZEZ SYSTEM KLASY ERP)