neron CRM v3

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową - trzecią - wersję systemu neron CRM

 

Drugą z naszych specjalizacji jest informatyzacja szeroko rozumianego biznesu. Skupiamy się na pomocy Klientom w realizacji procesów biznesowych z wykorzystaniem różnego typu oprogramowania.

 

Wraz z dostarczaniem oprogramowania oferujemy szereg usług doradczych. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują kompleksowe usługi, umożliwiające im zrównoważony i bezpieczny rozwój.

 

 

 

Oprogramowanie oferowane przez neronIT wspierające biznes: 

neron iSOZ

jest narzędziem informatycznym wspierającym planowanie, realizację, rozliczanie zakupów oraz analizowanie efektów finansowych.

więcej

neron iCON

jest systemem umożliwiającym prowadzenie rozmów audio i wideo przez sieć Internet w czasie rzeczywistym.

więcej 

neron CRM

umożliwia prawidłowe prowadzenie wszelkich spraw związanych z przyszłymi i obecnymi Klientami. Daje Użytkownikowi dostęp do danych teleadresowych, sprzedażowych, projektowych i wielu innych związanych z konkretnym Klientem. Wspomaga także analizę sprzedaży oraz umożliwia badanie historyczne Klientów.

neron INTRANET

jest narzędziem informatycznym wspierającym wszelką komunikację pracowników, współpracowników jak również firm trzecich.  

neron eCommerce

JEST DOSKONAŁĄ PLATFORMĄ SPRZEDAŻOWĄ. NERON ECOMMERCE UMOŻLIWIA PRZEDSIĘBIORSTWU PROWADZENIE SPRZEDAŻY W INTERNECIE NA ZASADACH SKLEPU INTERNETOWEGO WRAZ Z INTEGRACJĄ ZE STRONĄ INTERNETOWĄ ORAZ INNYMI SYSTEMAMI WEWNĄTRZ FIRMY, TAKIMI JAK CRM, SYSTEM MAGAZYNOWY, CZY KSIĘGOWY. 

neron CMS

Jednym z kluczowych czynników sukcesu rynkowego przedsiębiorstwa jest jego wizerunek w oczach partnerów i klientów. Profesjonalna strona internetowa stała się koniecznością. Poznaj neron CMS.

Systemy dedykowane

Każdy proces czy wręcz pojedyncze działanie biznesowe można, dla zwiększenia efektywności zautomatyzować. Dlatego neronIT posiada ofertę analizy biznesowej, a następnie budowy w oparciu o nią oprogramowania dedykowanego realizującego konkretne działanie.