nasze autorskie oprogramowanie neron eRozrys

jest najbardziej rozpowszechnionym w Polsce systemem umożliwiającym stolarzom oraz detalistom, realizację zleceń cięcia i okleinowania płyt meblowych przez Internet.

 

Sprawdź gdzie skorzystasz z neron eRozrys

Jedną z naszych wiodących specjalizacji jest informatyzacja branży meblarskiej. Produkujemy, dostosowujemy oraz wdrażamy systemy informatyczne, które są w stanie zwiększyć efektywność działania każdego działu firmy rezprezentującej branżę meblarską. 

 Więcej o neronIT

 

Wraz z dostarczaniem oprogramowania oferujemy szereg usług doradczych. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują kompleksowe usługi, umożliwijące im zrównoważony i bezpieczny rozwój.

 

 

 

Nasza oferta ma podstawy w wieloletnim doświdczeniu w pracy z firmami produkcyjnymi i usługowymi reprezentującymi branżę meblarską. Poniższy diagram ukazuje sposób automatyzacji procesów firmy z wykorzystaniem wiedzy i oprogramowania neronIT

 

 

Oprogramowanie oferowane przez neronIT dla branży meblarskiej: 

neron eRozrys

najbardziej rozpowszechniony w Polsce systemem umożliwiający Klientom hurtowni meblowych, stolarzom oraz detalistom realizację zleceń cięcia i okleinowania płyt meblowych przez Internet.

więcej

neron Produkcja 3D

bazuje na trójwymiarowym interfejsie graficznym, w którym możliwe jest projektowanie obiektów meblowych w dowolnie przygotowanym pomieszczeniu lub zespole pomieszczeń. Zamodelowane meble dzięki integracji z systemem CAD/CAM są konwertowane na pliki sterujące maszynami typu pilarka panelowa czy centrum obróbcze.

więcej

neron Garderoby 3D

jest trójwymiarowym oprogramowaniem internetowym, w którym możliwe jest projektowanie systemów szaf przesuwnych w dowolnie przygotowanym pomieszczeniu. Zamodelowane szafy dzięki integracji z systemem CAD/CAM są konwertowane na pliki sterujące maszynami typu pilarka panelowa czy centrum obróbcze.

więcej

neron eOZ

SYSTEM ELEKTRONICZNEGO OBIEGU ZLECEŃ EOZ JEST WIELOMODUŁOWYM INTERNETOWYM SYSTEMEM WSPOMAGAJĄCYM ZARZĄDZANIE I ŚLEDZENIE PRZEBIEGU ZLECEŃ PRODUKCYJNYCH W BRANŻY MEBLARSKIEJ.

więcej

neron Twój Kreator

jest systemem internetowym dedykowanym dla producentów mebli, którzy realizują zlecenia na rozkrój i nawiercanie płyty meblowej w oparciu o parametryzowany katalog mebli skrzyniowych.

więcej

neron Konfigurator 3D

umożliwia zaprezentowanie produktów firmy w Internecie za pośrednictwem dynamicznych trzech wymiarów. Jest doskonałym narzędziem umożliwiającym podniesienie prestiżu wizualizacji produktów firmy. Chętnie wykorzystywany jako element sklepu internetowego lub jako konfigurator produktów.

więcej

neron WebConfigurator

system klasy CAD/CAM dedykowany zakładom zajmujących się obróbką drewna. System jest ściśle związany z maszynami typu CNC jak np. centra obróbcze.

więcej

ITM SATURN

SYSTEM KLASY ERP (Enterprice Resource Planning), zapewnia obsługę wszystkich procesów zachodzących w firmie branży meblowej. Od badania zapotrzebowania rynkowego, poprzez zaopatrzenie, obsługę zamówień, aż po zarządzanie produkcją i rozliczenia z kontrahentami.

więcej