neron Produkcja 3D

Jest systemem bazującym na internetowym, graficznym, trójwymiarowym interfejsie, w którym możliwe jest projektowanie obiektów meblowych w dowolnie przygotowanym pomieszczeniu lub zespole pomieszczeń.

Zamodelowane meble dzięki integracji z systemem CAD/CAM są konwertowane na pliki sterujące maszynami typu piła panelowa oraz centrum obróbcze. Dzięki temu systemowi Klient, nie będąc stolarzem, może zaprojektować własną konfigurację i układ mebli, a system automatycznie dopasuje potrzebne akcesoria. Zinformatyzowana linia technologiczna odczyta pliki sterujące i wyprodukuje żądane formatki meblowe. 

 

 

 

 

  

Korzyści płynące z wykorzystania systemu neron Produkcja 3D 

 •   

  Firma otwarta 24h na dobę

  Internetowy system neron Produkcja 3D umożliwia Klientowi kontaktowanie się z firmą z dowolnego miejsca na świecie, o dowolnym czasie. Firma otwarta jest siedem dni w tygodniu, przez dwadzieścia cztery godziny.

 •   

  Firma nowoczesna

  neron Produkcja 3D jest rozwiązaniem trójwymiarowym, dostępnym za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dlatego korzystanie z neron Produkcja 3D nie wymaga ani od użytkownika, ani od producenta mebli nakładów na infrastrukturę informatyczną. 

 •   

  Firma konkurencyjna

  W dobie Internetu zmalało znaczenie odległości terytorialnej pomiędzy firmą a Klientami. Obecnie zamawianie towarów i usług na duże odległości nie stanowi problemu. Klienci wykorzystujący system neron Produkcja 3D mają już dziś możliwość pozyskiwania Klientów z dowolnego regionu kraju i zagranicy.

Dla kogo jest system neron Produkcja 3D i jakie ma możliwości?

 

System przeznaczony jest dla architektów oraz montażystów szaf kuchennych, łazienkowych, przesuwnych, etc. Pozwala na projektowanie pomieszczeń oraz umieszczanie w nich sparametryzowanych zestawów mebli. Meble dostępne są w gamie kolorystycznej oraz konfiguracji akcesoriów oferowanych przez firmę i dostępnych na stanach magazynowych.

Projekty mebli są automatycznie dekomponowane na elementy składowe. System automatycznie przetwarza je na formatki meblowe oraz listę elementów do optymalizacji.

Moduł obsługi maszyn CNC generuje operacje technologiczne na poszczególnych formatkach, a w komunikacji z modułem sprzedażowym systemu ERP generowana jest lista akcesoriów oraz cennik zaprojektowanych przez użytkownika mebli.

Na podstawie tak złożonego zlecenia klient otrzymuje w pełni zautomatyzowaną informację zwrotną o cenie i terminie wykonania zlecenia.

 

 

 

Firmom korzystającym już z oprogramowania neron Produkcja 3D polecamy:

 

zlecenia na cięcie i okleinowanie formatek meblowych przez internet 
ZARZĄDZANIe PRODUKCJĄ
(OBIEG ZLECEŃ PRODUKCYJNYCH)
KOMPLEKSOWa INFORMATYZACJa
(OBSŁUGA WSZYSTKICH PROCESÓW FIRMY POPRZEZ SYSTEM KLASY ERP)