Misja neronIT

Architekci rozwiązań Interentowych dla biznesu

 

Nasze referencje:

 

BARTiX

MALAWA 675 k/Rzeszowa - podkarpackie

"neronIT Sp z o.o. wprowadzając swoje innowacyjne rozwiązanie jakim jest system neron eRozrys, wsparła zarządzanie procesem świadczenia usług. (...)"

EKO-PŁYTA

Ogrodowa 14a Kościan 

"(...) Firma podczas naszej współpracy służyła fachowym doradztwem i wykazała się dużym profesjonalizmem świadczonych usług. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy dlatego też z przyjemnością możemy zarekomenować neronIT Sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera."

METALMEX

wierzbowa 162 wysogotowo 

"(...) Terminowość, fachowość i rzetelność są głównym atutem firmy , jak również jej innowacyjne rozwiązania internetowe dla biznesu. Pragniemy również zwrócić uwagę na wysoką jakość obsługi klienta, przejawiającą się w życzliwości oraz otwartości na potrzeby i wymagania."

ITS

rakszawa 116a, rakszawa

"(...) Z całym przekonaniem możemy polecić firmę neronIT jako godnego zaufania partnera biznesowego."

ABLER

Mazowiecka 63/65 toruń

"(...) Firma neronIT podczas naszej współpracy służyła fachowym doradztwem i wykazała się dużym profesjonalizmem świadczonych usług. Pracownicy firmy neronIT wykazali się wysoce fachową wiedzą oraz dużym doświadczeniem z zakresu wdrażanych u nas usług. Z przekonaniem oraz przyjemnością możemy zarekomendować neronIT Sp. z o.o. jako profesjonalistę i godnego zaufania partnera."

 

 

HEBAN

TRAKT BRZESKI 73 wARSZAWA

"(...) Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę neronIT Sp. z o.o. jako solidną, wiarygodną oraz w pełni przygotowaną do zapotrzebowania na nowoczesne rozwiązania internetowe biznesu meblarskiego."

.